Szkolenie:

Problem Solving Team Leader

dodano: 2017.12.18 ważne do: 2018.12.17 wyświetleń: 8
1 990 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Pojawiające się w organizacjach problemy, wymagają natychmiastowej reakcji i wprowadzenia działań eliminujących problem oraz zapobiegających możliwości powstania tego problemu w przyszłości. Doświadczenia zdobyte przez wiele lat w największych przedsiębiorstwach na świecie pozwoliły na wypracowanie dobrych praktyk w zakresie technik rozwiązywania problemów – Problem Solving.
W ramach kompleksowego programu szkoleniowego, uczestnicy zapoznają się z metodami zarzadzania jakością wykorzystywanymi w Problem Solving, programami rozwiązywania problemów stosowanymi w największych światowych przedsiębiorstwach oraz nabywają niezbędne umiejętności i kompetencje dotyczące kierowania zespołami rozwiązywania problemów.
W trakcie zajęć prowadzonych warsztatowo, uczestnicy rozwiązują problemy zaistniałe w organizacjach rozpoczynając od analiz stanu obecnego i analizy przyczyn źródłowych, po wprowadzanie rozwiązań i usprawnień jako trwałych zmian w przedsiębiorstwie, nabywając niezbędne kompetencje dla liderów zespołów rozwiązywania problemów.

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest przygotowanie do samodzielnego pełnienia funkcji Team Leadera zespołów Rozwiązywania Problemów - Problem Solving. poprzez połączenie wiedzy inżynierskiej związanej z metodykami rozwiazywania problemów z wiedzą menedżerską niezbędną w przypadku kierowania zespołem. Szkolenie łączy umiejętności zarówno z zakresu metod zarzadzania jakością wykorzystywanych w Problem Solving, programami rozwiązywania problemów stosowanymi w największych światowych przedsiębiorstwach oraz kompetencjami dotyczące kierowania zespołami rozwiązywania problemów. 
 
Korzyści ze szkolenia
  • Poznanie i nabycie umiejętności wykorzystania metod doskonalenia jakości i rozwiązywania problemów
  • Poznanie najlepszych praktyk w zakresie metod Problem Solving
  • Umiejętność identyfikacji przyczyn źródłowych problemu, stosowania narzędzi wspomagających rozwiązywanie problemu i wprowadzania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Nabycie kompetencji miękkich pozwalających na organizację własnego czasu podczas codziennego wykonywania obowiązków Team Leader-a
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego przywództwa
  • Możliwość przedyskutowania doboru narzędzi i osiągniętych rezultatów dotyczćycyh własnych działań w zakresie problem solving
Certyfikat:
Szkolenie zakończone jest uzyskaniem Certyfikatu Problem Solving Team Leader nadawanego przez niezależną Jednostkę Certyfikującą TÜVPOL TÜV Thüringen.
Szkolenie objęte dodatkowym certyfikatem LQCert Certyfikowany specjalista ds. rozwiązywania problemów w organizacji, realizowanym według tożsamego programu.

Forma szkolenia:
Szkolenie Certyfikatu Problem Solving Team Leader ma formę warsztatów. Jest połączeniem zajęć teoretycznych z ćwiczeniami praktycznymi.

Czas trwania szkolenia:
Szkolenie składa się z czterech modułów. Czas trwania szkolenia to 4 dni po 8 godzin (32 godzin szkoleniowych).

Istnieje możliwość uczestnictwa tylko w wybranych modułach (na podstawie efektów kształcenia).

W cenę wliczono:
  • Certyfikaty
  • Materiały szkoleniowe
  • Obiady
  • Przerwy kawowe. 
Najbliższy termin:
https://www.lynskysolutions.pl/index.php/szkolenia-iso-lean-tqm
 
Kontakt
Lynsky Solutions
ul. Rydlówka 5, 30-363 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności